موقع اممي ثوري ثقافي مناهض للامبريالية ومناصر لقضايا الشعوب حول العالم.

TEM ŞUBE MÜDÜRÜ ARİF ALPASLAN’I ÖLÜMLE CEZALANDIRDIK

493
image_pdf

İŞKENCECİLER, İHANET İÇİNDE OLANLAR “ŞİMDİ SIRA KİMDE” HANGİNİZDE


HBDH Yazılı bir açıklama ile Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürü İşkenceci Arif Alpaslan’ı ölümle cezalandırıldığını duyurdu. Açıklamada işkenceci polis şefleri ve bunların önünde diz çöken, itirafçı, ihanetçilerinde, Bunları koruyan, kollayan, masum göstermeye çalışan herkes bilsin ki, hesap sorulacaktır. HBDH bu Eylemi ‘4’ler Fırat Yıldırım, Muhammed Tiril, Umut Özsepet, Fırat Çaplık ve Kerem Pehlivan yoldaşlarımız anısına gerçekleştirdik. İfadelerine yer verdi. 


  • Açıklamanın tamamı şöyle

Ölümsüzlerimizin Selamıyız… Halk Düşmanı İşkenceci Polis Şeflerine ve İtirafçı, ihanetçilere uyarımızdır menzildesiniz.

15 Ekim 2019 günü Afyonkarahisar TEM Şube’ de Müdür olan Arif Alpaslan, Eskişehir’in Seyitgazi ilçesi yakınlarındaki Çatören Barajı civarında güçlerimizce kendi aracının içerisinde infaz edilirek cezalandırılmıştır. İşkenceci halk düşmanına ait araç içerisinde ve üzerinde bulunan bazı araç gereçlere de tarafımızca el konulmuştur.

Arif Alpaslan’ ın işkence dosyaları, her zaman ki gibi İçişleri Bakanlığı ve faşizmin yargısı tarafından üzeri örtülmeye çalışılmış ancak gerçek adaleti sağlayacak olan güçlerimiz tarafından suçları yüzüne okunarak dosyası tamamen kapatılmıştır. Devletin gücüne dayanarak işkenceciliği meslek edinmiş, şubelerde, zindanlarda, meydanlarda, devrimcilere, halklara, analara, kadınlara, gençlere işkence edenlerin onlarca dosyası önümüzde durmaktadır. Şimdi sıra kimde, hanginizde hep birlikte yaşayarak göreceğiz.

Bilinsin ki hedefimiz sadece işkenceci polis şefleri ile sınırlı değildir, bunlardan aman dileyen, kendini kurtarmak için bunların önünde diz çöken, itirafçı, ihanetçilerinde dosyaları güçlerimizin elindedir, hedeflerdir. Bu alçak, itirafçı düşkünlerin beyanlarına dayanılarak onlarca devrimci bu işkencecilerin hedefi olmakta, zindanlara düşmektedir. Sonları teslim oldukları halk düşmanı güçlerin akıbeti ile aynı olacaktır. Bunları koruyan, kollayan, masum göstermeye çalışan herkes bilsin ki, son dönem artan faşist operasyonlarda, infazlarda, katliamlarda bunların da parmağı vardır ve hesap sorulacaktır.

Bu eylemimizi son dönem faşizm saldırılarında ölümsüzleşen Fırat Yıldırım, Muhammed Tiril, Umut Özsepet, Fırat Çaplık ve Kerem Pehlivan yoldaşlarımızın anısına gerçekleştirdik. Ve günlerdir Türk Devletinin sömürgeciliğine karşı Rojava’ da kahramanca direnen başta Kürt savaşçılar olmak üzere, direnen halkları selamlıyoruz.

Zafer Yakındır.

Türkiye’den Rojava’ya Birleşik Mücadelemiz Kazanacak.

HBDH: YÜRÜTME KOMİTESİ

image_pdf
قد يعجبك ايضا

اترك رد

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني.